Ev dekorasyonu ve mobilya hakkında yazmak ister misiniz? Bize Ulaşın

Yazar hakkında

Akanca

Uzun yıllar bilişim sektöründe çalışmalar yaptıktan sonra, ev dekorasyonu ve mobilya alanında çalışmalar yapmaya başlamış, yazmayı ve paylaşmayı seven bir insan.

İlgili Yazılar

6 Comments

 1. 3

  Buket Sevcan

  Merhabalar, benimde başıma benzer bir durum geldi ve bu konuda araştırma yaparken yazınızı okudum. Tam olarak dediğiniz gibi oldu ve aynı ürünü ücretsiz nakliye diye firma fiyatından daha uygun fiyata Kargılı mobilyadan aldım.

  Bilgilendirme için teşekkür ederim.

  1. 3.1

   Akanca

   Bu yazıyı yazarken duymak istediğim şey tam da buydu, asıl ben teşekkür ederim size, dikkatli bir tüketici olduğunuz için.

 2. 2

  Kerem Sefir Talipbey

  Yazınız güzel fakat, bazı firmalar bu noktada kendi kar paylarından feragat ederek bir denge yaratmaya çalışıyorlar, hem bize ne ki sonuçta total olarak cebinden paraya bakman gerekiyor.

  1. 2.1

   Akanca

   Size hem katılıyorum, hemde katılmıyorum 🙂 Katıldığım nokta “cebinden çıkan parayı bakman gerek” demişsiniz, tam olarak benimde anlatmaya çalıştığım nokta bu, cebinizden daha az para çıkmasını sağlamak. Katılmadığım nokta ise, ticarette kar payından feragat etme diye bir durum yoktur, yüzdelik dilimler üzerinden hesaplamalar yapılır, düşünceniz iyi niyetli ama biraz tembelce geldi bana.

 3. 1

  Hatice Aslanoğlu

  Yazınızda bahsettiğiniz olay benim başıma geldi dediğiniz gibi, kimse kimseye bedavaya hizmet vermiyor, o yüzden ne aldığınızı ve kaça aldığınızı ayrı ayrı değerlendirmekte fayda var, sonuçta her yerin nakliye fiyatı aynı değil, o yüzden “nakliye dahil” kelimesi iyi irdelenmesi gerekli.

  1. 1.1

   Akanca

   Merhaba Hatice hanım, online alışveriş yapan firmalar müşteri ilgisini çekebilmek adına bu tip yöntemler uyguluyorlar, ancak burada bir taraf kar ederken bir taraf zarar edebiliyor, dikkatli davranmakta fayda var.

Bir Cevap Yazın

[ad id='1777']

2015 Powered By MobilyaShow.com | Tüm hakları saklıdır.