Ev dekorasyonu ve mobilya hakkında yazmak ister misiniz? Bize Ulaşın

Yazar hakkında

Akanca

Uzun yıllar bilişim sektöründe çalışmalar yaptıktan sonra, ev dekorasyonu ve mobilya alanında çalışmalar yapmaya başlamış, yazmayı ve paylaşmayı seven bir insan.

İlgili Yazılar

6 Comments

 1. 5

  Berfin Çınar Külhan

  Tanıtım eksikliği konusunda söylediklerinizi enterasan buldum, yabancıların olmadığı bir “uluslararası” fuar da ancak bizde olur zaten 🙂

  1. 5.1

   Akanca

   Ülkemizde tüm dünyanın katıldığı çok önemler organize ediliyor, benim eleştirim yapıcı olmak adına ama siz olayı tam anlayamadınız herhalde. Ocak aynın sonun yapılacak olan İMOB fuarına katılma şansınız olursa bu söylediğinizin ne kadar haksız olduğunu göreceksiniz. İyi günler dilerim.

 2. 4

  Akanca

  Herkesin söyledikler haklılık payı var, hepinize katılıyorum.

 3. 3

  Soner Ceylançay

  Üretici ve mağazacı arasında bu faaliyetlerin olmasından daha dolay ne olabilir ki, fuar uluslar arası hedefleme yapıyor olsa da temel olarak iç piyasada ki çalışmaları ve iş ilişkilerini güçlendirme amacınıda taşımaktadır.

 4. 2

  Cevat Kaplandere

  Yani bende açıkcası biraz hayal kırıklığı yaşadım ama sanırım yaklaşan İstanbul fuarından dolayı bu fuar firmalar ve yerli mağazacılar arasında bir ağırlama konsepti havasında geçti.

 5. 1

  Burhan Aytekin

  Merhaba sayın Akanca, fuardan olumlu bahsetmişsiniz ancak ben pek de yeni bir şeyler göremedim, sektör kendini tekrarlıyor, daha ticari olmasını beklerdim ama aynı firmalar, aynı modeller pek bir değişiklik göremedim.

Bir Cevap Yazın

[ad id='1777']

2015 Powered By MobilyaShow.com | Tüm hakları saklıdır.